Ubojowy


wczoraj


Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie


Galewice

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Ubojowy
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/24/0357
OBOWIĄZKI:
Praca przy uboju bydła oraz inne prace zlecone.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa urządzeń wykorzystywanych do uboju mile widziana


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Galewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 666 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Rozbieracz-wykrawacz

2024-10-12

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

1. rozbieranie na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich ręcznie oraz nataśmie rozbiorowej za pomocą pił; 2. wykrawanie, za pomocą...

Więcej

Rozbieracz-wykrawacz

2024-10-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Gruszczyce

rozbiór mięsa, wykrawanie elementów zasadniczych na mięso drobne oraz elementy handlowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: GOTOWOŚĆ DO WYROBIENIA...

Więcej

Pracownik rozbioru

2024-10-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Sobawiny

ROZBIÓR TUSZ NA CZĘŚCI SPRZEDAŻOWE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH Wymagania inne:

Więcej