Terapeuta zajęciowy

2024-09-22

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Wieluń

Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0464
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z podopiecznymi, jego rodziną, środowiskiem i zespołem aktywizująco-terapeutycznym.Rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb bio-psycho-społecznych podopiecznego, planowanie indywidualnego i grupowego programu działań terapeutycznych uwzględniających diagnozę oraz możliwości, potrzeby i zainteresowania.Prowadzenie treningu funkcjonowania w życiu codziennym, w tym trening:dbałości o wygląd zewnętrzny, nauki higieny, kulinarny, umiejętności praktycznych, gospodarowania własnymi środkami finansowymi, umiejętności spędzania czasu wolnego.Dokumentowanie, monitorowanie i ocenianie przebiegu procesu terapeutycznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: instruktor terapii zajęciowej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu