Technik prac biurowych

2024-08-09

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z regulaminem pracy w Sądzie Rejonowym w Sieradzu.Zapoznanie z oceną ryzyka zawodowego w Sądzie Rejonowym w Sieradzu.Zapoznanie z pracą sekretariatu danego wydziału w Sądzie Rejonowym w Sieradzu.Zapoznanie się z urządzeniami ewidencyjnymi wydziału.Zapoznanie się z drukami ewidencyjnymi w danym wydziale oraz sposobem ich wypełniania.Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z utrzymaniem pomieszczeń, sprzętu biurowego w stanie zapewniającym prawidłową organizację i przebieg pracy biurowej w tym- obsługiwanie urządzeń biurowych.Zakładanie akt sądowych poprzez chronologiczne układanie dokumentów oraz zszywanie lub spinanie akt.Rozpisywanie spraw sądowych skierowanych na rozprawy i posiedzenia.Wzywanie uczestników postępowania do uzupełnienia braków formalnych.Praca w programach sądowych SĘDZIA 2.Komputerowe sporządzanie projektów pism urzędowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu