Technik prac biurowych - referent

2024-09-12

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0294
OBOWIĄZKI:
pomoc w kierowaniu klientów na stanowiska obsługi klientów właściwe do rozpatrzenia spraw, pomoc w wydawaniu druków i formularzy oraz materiałow informacyjnych klientom ZUS, pomoc w obsłudze korespondencji, ewidencja i dekretacja na właściwe komórki mertoryczne, pomoc w wydawaniu zaświadczeń klientom ZUS , Obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: -Obsługa komputera

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej