Technik elektryk

2024-08-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3066
OBOWIĄZKI:
- obsługa techniczna budynku- wykonywanie przeglądów prewencyjnych- reagowanie na awarie- kontakt z podwykonawcami- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryka

Wymagania inne:

- min. 1 rok stażu pracy- czytanie dokumentacji technicznej- obsługa komputera- mile widziana Grupa SEP do 1kv

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi