Szwaczka maszynowa

2024-09-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Aleksandrów Łódzki

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/1033
OBOWIĄZKI:
ZGODNY ZE STANOWISKIEM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość i umiejętność obsługi maszyn szwalniczych tj. dwuigła, overlock, autolap, renderka i inne-zdolności manualne; odpowiedzialność, rzetelna praca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu