Szwaczka maszynowa


2024-08-23


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3076
OBOWIĄZKI:
- szycie na maszynach : stębnówka automat, overlock, dwuigłówka, Zyk-Zak JKT1530, NAPOWNICA KRAFT KF-90E23
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Szwaczka maszynowa

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- szycie na maszynach : stębnówka automat, overlock, renderka, guzikarka- praca jednozmianowa w godzinach 7-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

Więcej

Szwaczka

2024-09-14

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Ozorków

szycie na maszynie odzieży (lekkie i ciężkie szycie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Szwaczka maszynowa

2024-09-12

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Aleksandrów Łódzki

ZGODNY ZE STANOWISKIEM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania inne: [Umiejętność 1] : znajomość i umiejętność obsługi maszyn...

Więcej