Stażysta w Dziale Zarządzania Projektami

2024-08-15

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Łódź, ul. Lodowa 80/84

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Zakres obowiązków:
  • Wspieranie działu Zarządzania Projektami w zakresie wprowadzania nowych produktów
  • Wspieranie w przygotowywaniu i koordynacji timingu projektów
  • Zapewnianie informacji dla osób zaangażowanych w proces
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie, wypracowywanie rozwiązań w celu dotrzymania daty dostępności produktu do sprzedaży
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (zarządzanie projektami, inżynieria, zarządzanie lub pokrewne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie;
  • Dyspozycyjność do pracy minimum 24h w ciągu tygodnia
  • Obsługa programu excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • Proaktywność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów