Starszy Specjalista ds. administracyjnych kar pieniężnych w Zarządzie Zlewni

wczoraj

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Łowicz

Miejsce wykonywania pracy:
Łowicz
 Termin składania CV: 13 października 2024 r.
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach administracyjnych kar pieniężnych, w tym ich wymierzania, odstąpienia od ich wymierzenia oraz w sprawach ulg w ich spłacie,
  • udzielanie wyjaśnień i informacji podmiotom w zakresie spraw związanych z opłatami za usługi wodne oraz administracyjnymi karami pieniężnymi,
  • obsługę spraw z zakresu administracyjnych kar pieniężnych,
  • prowadzenie baz danych i ewidencji dotyczących administracyjnych kar pieniężnych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów w zakresie stanowiska.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: prawo, administracja, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka wodna, zarządzanie, ekonomia, geografia lub pokrewne,
  • ma minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji zawodowej,
  • ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych,
  • zna przepisy Prawa wodnego oraz Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • potrafi dokonywać syntezy i analizy danych,
  • dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny w działaniu oraz nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.