Starszy elektryk - automatyk, operator urządzeń oczyszczalni ścieków

2024-08-29

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0628
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA, NAPRAWA, KONSERWACJA Z ZAKRESU ELEKTRYKI I AUTOMATYKI, PROWADZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, KONTROLA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI, PRZEPOMPOWNI UJĘĆ WODY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Zaświadczenie o ukończonym kursie - prace pod napięciem w liniach napowietrznych, kablowych i urządzeń rozdzielczych o napięciu do 1kV - dla elktromonterów

Wymagania inne:

WYMAGANY MIN. 2 LATA STAŻ PRACY PRZY ELEKTRYCE I AUTOMATYCE

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie