Sprzątaczka

2024-08-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Łęczyca

Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0577
OBOWIĄZKI:
1. Dbanie o czystość sal lekcyjnych, klatek schodowych, korytarzy, łazienek.2. Wietrzenie pomieszczeń.3. Mycie okien.4. Opróżnanie koszy.5. Odkurzanie mebli.6. Kontrola zamknięcia drzwi i okien.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy