Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

wczoraj

Klient portalu Praca.pl

Łódź, Piotrkowska

Ogłoszenie numer: 9271112, z dnia 2024-09-17

Deweloper z 20-letnim doświadczeniem w branży.

Miejsce pracy: Łódź, Piotrkowska

Opis stanowiska

Praca dla specjalisty ds. sprzedaży mieszkań z min. 1-2 letnim DOŚWIADCZENIEM.

Nowa inwestycja deweloperska w Łodzi - wysoki standard mieszkań, centrum miasta, oferta dla klientów klasy średniej i wyższej. Mieszkania małe, inwestycyjne.

Praca w luksusowym biurze sprzedaży w centrum.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań lub nieruchomości - min. 1-2 lata.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie mieszane: 5.000 - 20.000 zł
  • Stała pensja + prowizja administracyjna + wysoka prowizja transakcyjna.