Spawacz (TIG)

2024-09-16

GAMON TRUCKS Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Zakres obowiązków:
  • Trasowanie i montaż (sczepianie) elementów zgodnie z rysunkiem,
  • Spawanie konstrukcji lekkich,
  • Spawanie blach ze stali czarnej i nierdzewnej o gr. 4-12mm,
  • Spawanie rur o grubości 4mm i średnicy do 150mm.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • uprawnienia TIG 141 (FM1, FM5),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30),
  • pakiet socjalny,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • kartę Medicover,
  • kartę Multisport.

Wynagrodzenie: podstawa + system premiowy (7 500 – 9 700 zł brutto).