Spawacz elektryczny

2024-09-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3338
OBOWIĄZKI:
- prace spawacza ( spawanie MIG i MAG, elektroda otulona )Miejsce pracy: teren Łodzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

- umiejętności związane z pracą w zawodzie- uprawnienia: MIG i MAG, elektroda otulona

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi