Sortowacz

2024-10-09

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Wola Bykowska

Sortowacz
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/24/1676
OBOWIĄZKI:
Sortowanie paczek i przesyłek.Praca w trzyzmianowym systemie czasu pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, również w dni wolne.Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 6793108059
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualne,gotowość do pracy zmianowej

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim