Sekretarka

2024-09-22

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Wieluń

Sekretarka
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0466
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu komputerowego SĘDZIA 2 i wprowadzanie do niego danych.Wykonywanie zarządzeń orzeczników w sprawach cywilnych.Sporządzanie odpisów orzeczeń w sprawach cywilnych.Redagowanie projektów pism, zawiadomień, zaświadczeń oraz wypełnianie druków.Sporządzenie i wysyłanie korespondencji w systemie biurowości sądowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu