Robotnik

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zgierz

Robotnik
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/1191
OBOWIĄZKI:
Prace robotniczo-drogowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Podobne ogłoszenia:

Pakarz-ładowacz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Miasto: Zduńska Wola

praca przy przemiale zbóż,pakowanie w worki mąki i otrąb, załadunek na samochody Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW...

Więcej

Pracownik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Gledzianów

Prace porządkowe w obejściu, prace porządkowe w kurnikach, pozostałe prace proste związane z naprawami, tzw. "złota rączka". Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej

Pomocnik przy obróbce drewna i zbijaniu palet

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Biadaszki (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Biadaszki

Układanie desek, sortowanie drewna, zbijanie palet pistoletem ,klasyfikacja jakościowa palet,sortowanie i kontrola przychodzących materiałów,korowanie desek. Wymagania inne: