Robotnik produkcyjny


dzisiaj


WORKPOL Sp. z o.o.


Łódź, Bałuty

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Robotnik produkcyjny
Miejsce pracy: Łódź, Bałuty
Zadania:
  • Prace produkcyjne
  • Obsługa maszyn
  • Realizacja zadań produkcyjnych
Wymagania:
  • Doświadczenie w produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę  o pracę 
  • Zarobki od 5000-6500 zł brutto
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

wizualna kontrola jakości wyrobu, praca w wymuszonej pozycji ciała, praca w ruchu, pakowanie i sortowanie granulatu plastikowego, obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Pracownik produkcji

2024-09-17

Firma: WORKPOL Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Bałuty

Bieżąca kontrola wykonania czynności pod względem jakościowym i terminowym Prawidłowa obsługa urządzeń, narzędzi i przyrządów Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją...

Więcej

Pracownik rozbioru mięsa

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Wieruszów

Przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie kalibracji (sortowanie) mięsa rzeźnego zwierząt; wykrawanie podstawowych elementów na mięso drobne i do produkcji wędlin, dbanie o utrzymanie...

Więcej