Przedstawiciel handlowy

2024-09-19

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Rzgów

Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0792
OBOWIĄZKI:
Kontakty z klientami i dostawcami towarów z Turcji, negocjacje, realizacja planów sprzedażowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana znajomość branży tekstylnej w Turcji, kontakty z dostawcami i producentami tekstyliów z Turcji.

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód