Pracownik transportu wewnętrznego

2024-09-16

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Konstantynów Łódzki

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/24/0747
OBOWIĄZKI:
MAGAZYNOWANIE TOWARÓW, ETYKIETOWANIE, INWENTARYZACJE, UŻYTKOWANIE WÓZKA WIDŁOWEGO, ŁADOWANIE AKUMULATORÓW WÓZKA WIDŁOWEGO.Umowa o pracę na okres 33 miesięcy, system pracy równoważny 12 godzinny (6-18/18-6), praca również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI WÓZKA MILK RUN;- UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKA WIDŁOWEGO UDT;- 3 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W ŚRODOWISKU PRODUKCYJNYM;- DOKŁADNOŚĆ I PRECYZJA W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach