Pracownik transportu wewnętrznego


2024-09-19


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik transportu wewnętrznego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0530
OBOWIĄZKI:
1. Dostarczanie części do linii montażowych.2. Prace magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Magazynowy z Uprawnieniami na Wózki Widłowe

dzisiaj

Firma: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Zakres obowiązków: Zarządzanie operacjami magazynowymi: rozładunek, składowanie, kompletacja i załadunek towarów; Nadzór nad dostawami oraz odpowiednie składowanie produktów; Monitorowanie...

Więcej

Magazynier / Operator wózków widłowych

2024-09-19

Firma: WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Miasto: Łódź

Opis stanowiska: Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru; Kontrolowanie dostaw, prawidłowe...

Więcej

Pracownik magazynu z uprawnieniami UDT

2024-09-19

Firma: WORKPOL Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Śródmieście

Obsługa wózków ciągnikowych Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, dostarczenie produktów na produkcje Udział w inwentaryzacjach Uprawnienia UDT Mile widziane...

Więcej