Pracownik przetwórstwa warzyw i owoców

2024-10-16

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Leźnica Mała

Miejsce pracy: Leźnica Mała
Numer: StPr/24/0688
OBOWIĄZKI:
Obsługuje maszyny i urządzenia użytkowane w procesie przetwórstwa przyjmowanie i przechowywanie surowców, półproduktów i materiałów pomocniczych; przygotowywanie i ocenianie jakości surowców owocowych i/lub warzywnych, półproduktów i materiałów pomocniczych zależnie od rodzaju przerabianych surowców i asortymentów wyrobów do obróbki technologicznej; wykonywanie wstępnej obróbki technologicznej surowców owocowych i/lub warzywnych w celu wytworzenia ustalonego asortymentu wyrobów; ręczne lub maszynowe przetwarzanie surowców owocowych i/lub warzywnych w celu wytworzenia ustalonego asortymentu wyrobu;przygotowywanie opakowań jednostkowych i zbiorczych oraz silosów, beczek, tanków do procesu technologicznego w zależności od rodzaju przerabianego surowca owoców i warzyw i typu wyrobu gotowego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziana książeczka sanepidowska , mile widziane doświadczenie- umiejętność obsługi sortowników: ramowego, bębnowego, i rolkowego, obcinarek do cebuli, szczypioru, oraz myjki do warzyw MDW-400

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy