Pracownik produkcji

2024-08-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Pabianice

Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0670
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji, praca przy pakowaniu produktów, sprawność manualna, dokładność i staranność, sumienność, przy realizacji zleceń produkcyjnych.[System czasu pracy] : praca w godzinach 06:00 - 10:00; 10:00 - 14:00[Wymiar czasu pracy] : 80h/miesięcznie[Inna umowa] : Na 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach