Pracownik produkcji okien

2024-09-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Łask

Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0475
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie profili PCV do cięcia i obróbki:-obróbka profili PVC, w tym frezowanie, skręcanie, czyszczenie spoin;- wykonanie prostych prac montażowych, w tym montaż okuć, słupków, z pomocą narzędzi pneumatycznych.-przygotowanie okien do montażu szyb zespolonych, listw przyszybowych, za pomocą narzędzi pneumatycznych;-pakowanie okien na palety
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Umiejętności manualne, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku