Pracownik ogólnobudowlany


2024-09-17


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3326
OBOWIĄZKI:
- prace ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

- umiejętności związane z zawodem pracownika budowlanego

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik budowlany

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Opoczno

PRACA NA BUDOWIE, UTRZYMANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE PRACOWNIK BUDOWLANY

Więcej

Pracownik budowlany

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa pasów rozładunkowo-transportowo-nośnych WLL3000 - obsługa szlifierki kątowej JCB2000- praca na terenie całego kraju- praca dwuzmianowa- umowa zlecenie na okres 36 miesięcy Wymagania...

Więcej

Pracownik pomocniczy ogólnobudowlany

2024-09-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- pomocnicze prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: - umiejętności związane z...

Więcej