Pracownik obsługi zaplecza sportowego


2024-09-17


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik obsługi zaplecza sportowego
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/1009
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa osób korzystających z obiektów, przygotowanie obiektów do eksploatacji, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane kursy sędziowskie, trenerskie, podobne

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik magazynu

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

prace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy- brak przeciwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym

Więcej

Pracownik Magazynowy - Magazynier

wczoraj

Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Miasto: Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111

Opis stanowiska: prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych. Oczekiwania: mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile...

Więcej

Pracownik magazynu

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Konstantynów Łódzki

MAGAZYNOWANIE TOWARÓW, ETYKIETOWANIE, INWENTARYZACJE, OBSŁUGA WÓZKA PALETOWEGO.Umowa o pracę na okres 33 miesięcy, system pracy równoważny 12 godzinny (6-18/18-6), praca również w dni wolne....

Więcej