Pracownik fizyczny

2024-10-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3852
OBOWIĄZKI:
- rozładowywanie towaru- wykonywanie prostych prac porządkowych- czynności na hali produkcyjnej- zbieranie zamówień- prace magazynowe- realizowanie poleceń przełożonego- pakowanie produktów- miejsce wykonywania pracy: siedziba + według zleceń pracodawcy teren całego kraju- system czasu pracy: ruch ciągły- praca w dni wolne- umowa zlecenie na czas określony: 2 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi