Pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta


2024-10-19


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Kietlin

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta
Miejsce pracy: Kietlin
Numer: StPr/24/0834
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: otwartość
Uprawnienia: Umiejętność sprzedaży
Uprawnienia: ! znajomość języka angielskiego
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kietlin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Koordynator ds. obsługi Klienta

wczoraj

Firma: Inwemer System Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, ul. Łąkowa

Monitorowanie zmian w umowach i aneksach z Klientami i aktualizowanie wykazu Klientów Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących rozliczenia Klientów Przygotowywanie specyfikacji do faktur...

Więcej

Konsultant Klienta

2024-10-22

Firma: PGE Obrót S.A.

Miasto: Łódź

(Umowa o pracę) Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi w PGE Obrót S.A. procedurami, zawieranie umów sprzedaży lub...

Więcej

Konsultant / Konsultantka ds. obsługi klienta i sprzedaży​

2024-10-19

Firma: T-Mobile Polska

Miasto: Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10

Zadania, które na Ciebie czekają: Będziesz obsługiwać telefonicznie obecnych klientów T-Mobile (ok. 85% połączenia przychodzące, 15% wychodzące) W trakcie połączeń będziesz...

Więcej