Pracownik biurowy


2024-09-11


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0962
OBOWIĄZKI:
nauka prowadzenia rejestrów wyjazdów słuzbowych, delegacji słuzbowych, jednorazowych upowaznień do kontrolii, rejestrowania przesyłek, redagowania pism
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: administracja, informatyka, higiena środowiska


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

2024-09-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Łask

wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Więcej

Pracownik biurowy

2024-09-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Zakres wykonywanych zadań:- wprowadzanie do systemów informatycznych danych z deklaracji podatkowych,- sporządzanie informacji w zakresie realizowanych zadań,- weryfikacja danych i...

Więcej

Pracownik biurowy

2024-09-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Wykonywanie prac biurowych, obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: -Obsługa komputera...

Więcej