Pracownik administracyjno - biurowy

2024-09-10

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Chotów

Miejsce pracy: Chotów
Numer: StPr/24/0420
OBOWIĄZKI:
Zajmowanie się dokumentacją oraz korespondencją biurową.Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner).Odbieranie połączeń telefonicznych.Wystawianie faktur.Przygotowywanie faktur dla księgowości.Kontakt z klientami.Zaopatrzenie biura.Obsługa systemu magazynowo - księgowego (kontrola stanów magazynowych, remanenty).Obsługa zwrotów i reklamacji w sklepie internetowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chotów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu