Pomocnik w dziale sprzedaży


2024-09-11


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach


Pęczniew

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pomocnik w dziale sprzedaży
Miejsce pracy: Pęczniew
Numer: StPr/24/0131
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie towaru do wysyłki, aktualizowanie aukcji sprzedażowejprzyjmowanie zwrotów i reklamacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pęczniew


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. sprzedaży

wczoraj

Firma: GRACE PRO SP. Z O.O.

Miasto: Łódź

Czym będzie się zajmować osoba zatrudniona na tym stanowisku? Odpowiedzialność za sprzedaż produktów firmy, Reprezentacja firmy na rynku i wizerunkowa, Monitoring rynku, koordynacja działań...

Więcej

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Account Manager - Northern Europe

wczoraj

Firma: Legs Sp. z o.o.

Miasto: Aleksandrów Łódzki

Twoim głównym celem będzie zwiększenie obrotów w swoim obszarze poprzez zapewnienie najlepszej możliwej obsługi naszym obecnym klientom, a także poprzez pozyskiwanie nowych klientów. W...

Więcej

Manager ds. Sprzedaży

2024-09-16

Firma: GRACE PRO SP. Z O.O.

Miasto: Łódź

Czym będzie się zajmować osoba zatrudniona na tym stanowisku? Będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy; Reprezentuje firmę na rynku; Monitoruje rynek Prowadzi i koordynuje działania...

Więcej