Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej

2024-09-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3462
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie i wstępna obróbka składników i półproduktów stosowanych w kuchni indyjskiej- utrzymywanie porządku w kuchni- obsługa krajalnicy i zmywarko-wyparzarki gastronomicznej- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

znajomość zasad przygotowania i wstępnej obróbki składników i półproduktów stosowanych w kuchni indyjskiejznajomość kuchni indyjskiejumiejętność obsługi urządzeń stosowanych w kuchni: krajalnicy, zmywarko- wyparzarki gastronomicznej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi