Pomocnik elektromontera


2024-09-22


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Stok (pow. opoczyński, gm. Mniszków), Stok

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Stok (pow. opoczyński, gm. Mniszków), Stok
Numer: StPr/24/0676
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stok


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Elektryk / Elektromonter

2024-10-05

Firma: ProPoint S.A.

Miasto:

Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii...

Więcej

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k)

2024-10-04

Firma: Budimex SA

Miasto: Skierniewice

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej...

Więcej

Elektromonter sieci trakcyjnej (m/k)

2024-10-04

Firma: Budimex SA

Miasto: Łódź

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej...

Więcej