Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni


2024-08-08


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0571
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik

2024-09-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Ogrodnik terenów zieleni

2024-09-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pomocniczy robotnik przy uprawie roślin i hodowli zwierząt

2024-08-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Błonie (pow. łęczycki, gm. Łęczyca), Błonie

1. Obsluga maszyn rolniczych, 2. Zadawanie paszy dla bydła mlecznego, 3. Udój, 4. Oprzątanie bydła, 5. Zbiór warzyw, 6. Utrzymanie porządku na terenie gospodarstwa. Wymagania konieczne:...

Więcej