Pomoc kuchenna


2024-10-11


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Bełchatów

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/1018
OBOWIĄZKI:
lepienie pierogów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

2024-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Łowicz

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; utrzymywanie czystości w...

Więcej

Pomoc kuchenna

2024-10-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Sieradz

PRZYGOTOWYWANIE I GOTOWANIE POTRAW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY. PODAWANIE POTRAW, KONTROLA POZIOMU ZAPASÓW ZYWNOŚCI. PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I HIGIENY PRACY. Wymagania konieczne:...

Więcej

Pomocnik kucharza kuchni wietnamskiej

2024-10-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

Pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom wietnamskim. Mycie, krojenie, obieranie, szatkowanie i dzielenie na części artykułów spożywczych, mięs i ryb, pomoc w przygotowywaniu składników...

Więcej