Pokojowa

2024-10-16

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Dobieszków (pow. łódzki wschodni, gm. Nowosolna), Dobieszków

Pokojowa
Miejsce pracy: Dobieszków (pow. łódzki wschodni, gm. Nowosolna), Dobieszków
Numer: StPr/24/1066
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie obiektu hotelowego(pokoje, korytarze,sala wykładowa i konferencyjna)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobieszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu