Pokojowa

2024-09-30

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Pokojowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3663
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie i dezynfekowanie łazienek i toalet - wymiana pościeli, ręczników, środków czystości i innych elementów wyposażenia pokoju, słanie łóżek - obsługa BISSELL BigGreen Commercial BG-CC28 Extra Wide Vacuum Cleaner - obsługa Nilfisk Odkurzacz przemysłowy Attix 33-01-01 Ic-Eu - obsługa pralki Miele Passion WWV980 9 kg 1600 obr/min - godziny pracy 04:00-12:00; 12:00-20:00; 20:00-04:00 - praca w dni wolne - miejsce wykonywania pracyw w siedzibie firmy + wg zleceń firmy na terenie Polski - godziny pracy 04:00-12:00; 12:00-20:00; 20:00-04:00 - praca w dni wolne - miejsce wykonywania pracy w siedzibie firmy + wg zleceń firmy na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność sprzątania i dezynfekowania łazienek i toaletumiejętność wymiany pościeli, ręczników, środków czystości i innych elementów wyposażenia pokoju, słania łóżekumiejętność obsługi BISSELL BigGreen Commercial BG-CC28 Extra Wide Vacuum Cleanerumiejętność obsługi Nilfisk Odkurzacza przemysłowego Attix 33-01-01 Ic-Euumiejętność obsługi pralki Miele Passion WWV980 9 kg 1600 obr/min

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi