Pokojowa


2024-10-02


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pokojowa
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0984
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości w placówce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pokojowa

2024-10-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobieszków (pow. łódzki wschodni, gm. Nowosolna), Dobieszków

Sprzątanie obiektu hotelowego(pokoje, korytarze,sala wykładowa i konferencyjna) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność...

Więcej

Pokojowa

2024-09-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- sprzątanie i dezynfekowanie łazienek i toalet - wymiana pościeli, ręczników, środków czystości i innych elementów wyposażenia pokoju, słanie łóżek - obsługa BISSELL BigGreen...

Więcej

Pokojowa

2024-09-30

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobieszków (pow. łódzki wschodni, gm. Nowosolna), Dobieszków

Sprzątanie obiektu hotelowego(pokoje, korytarze,sala wykładowa i konferencyjna) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność...

Więcej