Piecowy


2024-08-25


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Piecowy
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0670
OBOWIĄZKI:
wypiek produktów piekarniczo - cukierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik drogowy

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Czarnożyły

Roboty drogowe - praca na terenie powiatu wieluńskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego, pajęczańskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Operator kan-ban

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

transport komponentów na linie produkcyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Wymagania inne: - prawo jazdy kat. B

Więcej

Pracownik fizyczny

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- obsługa maszyn produkcyjnych- prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru- obsługa suwmiarki oraz innego sprzętu do kontroli jakości produktów- sortowanie paczek- praca w...

Więcej