Pakowacz

2024-09-12

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Koryta (pow. łęczycki, gm. Daszyna), Koryta

Pakowacz
Miejsce pracy: Koryta (pow. łęczycki, gm. Daszyna), Koryta
Numer: StPr/24/0615
OBOWIĄZKI:
•obsługa terminali maszyn ważąco-etykietujących•wkładanie opakowań jednostkowych do opakowań zbiorczy wg. specyfikacji•nadzór nad prawidłowym procesem etykietowania •prowadzenie zeszytów kontroli•przeprowadzanie testów detekcji, nadzór nad prawidłowym stanem technicznym sprzętu oraz uzupełnianie kart detekcji wg. Zarządzenia•nadzór nad materiałami opakowaniowymi•obsługa bandownic i opasarek•obsługa automatycznych kartoniarek i dynysterów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolnosc fizyczna i psychiczna
Uprawnienia: współpraca z innymi pracownikami

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koryta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy