Pakowacz

2024-08-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Pabianice

Pakowacz
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0671
OBOWIĄZKI:
pakowanie konkretnych towarów lub półproduktów wytwarzanych albo przechowywanych w danej firmie do określonego typu opakowań, takich jak m.in. kartony, wypraski, skrzynki czy paczki.[System czasu pracy] : praca w godzinach 06-10:00; 10-14:00; 14:18:00[Wymiar czasu pracy] : 80h/miesięcznie[Inna umowa] : Na 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : praca przy pakowaniu artykułów spożywczych

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach