Pakowacz ręczny


2024-09-16


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim


Majków-Folwark

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Majków-Folwark
Numer: StPr/24/1582
OBOWIĄZKI:
Pakowanie towaru, przygotowanie do wysyłki.Godziny pracy: 08:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Majków-Folwark


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Sosnowiec-Pieńki

Ręczny rozładunek dostaw kontenerowych, przyjmowanie materiałów do magazynu, kompletacja materiałów w magazynie, rozkładanie kartonów oraz zakładanie metek cenowych na materiał. Wymagania...

Więcej

Pakowacz ręczny

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Dobroń

pakowanie i przygotowanie produktów do transportu; sortowanie i segregowanie towarów.Praca w ramach umowy zlecenie 8-10 godzin dziennie (40 godz. tygodniowo), od poniedziałku do piątku, w...

Więcej

Pakowacz

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

odbiór artykułów higienicznych z linii produkcyjnych oraz pakowanie i układanie na paletach Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy-...

Więcej