Pakarz-ładowacz


wczoraj


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli


Zduńska Wola

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Pakarz-ładowacz
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0404
OBOWIĄZKI:
praca przy przemiale zbóż,pakowanie w worki mąki i otrąb, załadunek na samochody
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH


Wymagania inne:

- praca w godz. 06.00 - 22.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Gledzianów

Prace porządkowe w obejściu, prace porządkowe w kurnikach, pozostałe prace proste związane z naprawami, tzw. "złota rączka". Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej

Robotnik

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Zgierz

Prace robotniczo-drogowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Pomocnik przy obróbce drewna i zbijaniu palet

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Biadaszki (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Biadaszki

Układanie desek, sortowanie drewna, zbijanie palet pistoletem ,klasyfikacja jakościowa palet,sortowanie i kontrola przychodzących materiałów,korowanie desek. Wymagania inne:

Więcej