Opiekunka

2024-09-30

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Niemojowice

Opiekunka
Miejsce pracy: Niemojowice
Numer: StPr/24/0690
OBOWIĄZKI:
POMOC MJIESZKAŃCOWI W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH - UBIERANIE, KĄPANIE, KARMIENIE, POMOC W PORUSZANIU SIĘ, ORGANIZOWANIE CZASU WOLNEGO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

1 ROK STAŻU PRACY, KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Miejsce pracy:

Niemojowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie