Operator wózka jezdniowego/pracownik transportu wewnętrznego

2024-09-13

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3291
OBOWIĄZKI:
- obsługa wózków widłowych, w tym wózków ciągnikowych- dowożenie części z magazynu na linię produkcyjną- rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych- prace magazynowe- miejsce wykonywania pracy: Łódź: ul. Lodowa 103 + Łódź, ul. Papiernicza 1 + Łódź, ul. Jędrzejowska 83 + Łódź, ul. Jędrzejowska 81 + Łódź, ul. Niciarniana 54- godziny pracy: 6-14; 14-22; 22-6 + praca w weekend- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

minimum 1 miesiąc staż pracy na produkcji lub magazynie uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDTfizyczne predyspozycje do pracy zmianowej (3 zmiany) i pracy stojącej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi