Operator urządzeń do produkcji napojów bezalkoholowych


wczoraj


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Lipa (pow. zgierski, gm. Stryków), Lipa

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator urządzeń do produkcji napojów bezalkoholowych
Miejsce pracy: Lipa (pow. zgierski, gm. Stryków), Lipa
Numer: StPr/24/1196
OBOWIĄZKI:
pakowanie, obsługa urządzeń pakujących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa pasteryzatora i nalewarki

Miejsce pracy:

Lipa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator Maszyn i Urządzeń

wczoraj

Firma: Xella Polska Sp. z o.o.

Miasto: Teodory

Opis stanowiska Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników...

Więcej

Operator maszyn i linii produkcyjnej

wczoraj

Firma: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Miasto: Gruszczyce, (gmina Błaszki)

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Operatora maszyn i linii produkcyjnej , którego/-ej praca polega na bieżącej obsłudze urządzeń wykorzystywanych w firmie...

Więcej

Operator urządzeń powielających

2024-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Pabianice

Praca w Wydziale Dróg i Mostów/nabór staż F.P. ALG. / Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej