Operator okleiniarki


2024-10-22


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator okleiniarki
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/1206
OBOWIĄZKI:
okleianie krawędzi płyt meblowychobrzeżem PCV
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE w zakresie stolarstwa raz doświadczenie z płytamo meblowymi min 6 miesięcy mile widziane

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator maszyn i linii produkcyjnej

dzisiaj

Firma: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Miasto: Gruszczyce, (gmina Błaszki)

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Operatora maszyn i linii produkcyjnej , którego/-ej praca polega na bieżącej obsłudze urządzeń wykorzystywanych w firmie...

Więcej

Operator Maszyn Produkcyjnych

wczoraj

Firma: Xella Polska Sp. z o.o.

Miasto: Teodory

Stanowisko: Obsługa urządzeń CNC, pras hydraulicznych, mechanicznych itp. Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek Regularna konserwacja i raportowanie problemów technicznych Wymagania:...

Więcej

Operator urządzeń do produkcji napojów bezalkoholowych

2024-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Lipa (pow. zgierski, gm. Stryków), Lipa

pakowanie, obsługa urządzeń pakujących Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 1] : obsługa pasteryzatora i nalewarki

Więcej