Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli

2024-10-16

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Borowa (pow. łódzki wschodni, gm. Koluszki), Borowa

Miejsce pracy: Borowa (pow. łódzki wschodni, gm. Koluszki), Borowa
Numer: StPr/24/0833
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: ogólna sprawność psychofizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Borowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku