Operator maszyn czyszczących

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3528
OBOWIĄZKI:
- prace porządkowe- sprzątanie pomieszczeń biurowych, hal oraz ciągów komunikacyjnych- obsługa maszyn TASKI SWINGO 455, 750, 2500, 4000 oraz Karcher 110R, BD 50/50- miejsce wykoywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Chocianowicka 20A) + wyznaczone obiekty na terenie województwa łódzkiego- praca dwuzmianowa- godziny pracy: 6-14, 14-22- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn TASKI SWINGO 455, 750, 2500, 4000 oraz Karcher 110R, BD 50/50umiejętność sprzątania pomieszczeń biurowych, hal oraz ciągów komunikacyjnych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi