Nauczyciel wychowania przedszkolnego

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3526
OBOWIĄZKI:
- panowanie i prowadzenie zajęć- opieka nad dziećmi 3-6 lat- wspieranie rozwoju emocjonalnego- rzetelne realizowanie zadań - własny rozwój osobisty- doskonalenie zawodowe- wymiar etatu 22/22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi